O firmie

O firmie Credos

dowiedz się więcej o nas

Na tej stronie biuro księgowe Credos mogłoby, podobnie jak tysiące innych firm, podkreślać, że zna się na procesach księgowych i nasze usługi rachunkowe poparte są wieloletnim doświadczeniem. Praktyka nauczyła nas jednak, że rachunkowość to nie tylko te elementy. Nasze biuro rachunkowe tworzone jest więc przez zespół, który rozumie czym jest outsourcing i waga bycia partnerem dla naszych Klientów w obszarach takich jak usługi rachunkowe, kadry i płace, księgowość czy też wirtualne biuro.

Biuro księgowe Credos zatrudnia specjalistów na warunkach gwarantujących stabilność zatrudnienia. Do swoich zadań podchodzą z pasją, nowe zadania traktując jako wyzwanie a nie konieczność. Dlatego każdego dnia przychodzimy do pracy z uśmiechem i wspólnie tworzymy dobrą atmosferę.

My rozumiemy swoją rolę, Ty znasz swój biznes. Wierzymy, że razem możemy więcej.

Rzetelność, odpowiedzialność oraz otwartość w komunikacji – wartości, którymi biuro rachunkowe Credos kieruje się w codziennej pracy powodują, że Klienci zauważają różnicę i chcą z nami zostać i kontynuować współpracę w ramach takich usług jak rachunkowość czy też pełna księgowość.

Jeśli interesuje Ciebie nasza infrastruktura techniczna i oprogramowanie z jakiego korzystamy to kliknij tutaj.

blank

Chcesz zobaczyć nasze referencje zajrzyj tutaj.

O firmie CREDOS