O firmie

O firmie Credos

dowiedz się więcej o nas

Na tej stronie biuro księgowe Credos mogłoby, podobnie jak tysiące innych firm, podkreślać, że zna się na procesach księgowych i nasze usługi rachunkowe poparte są wieloletnim doświadczeniem. Praktyka nauczyła nas jednak, że rachunkowość to nie tylko te elementy. Nasze biuro rachunkowe tworzone jest więc przez zespół, który rozumie czym jest outsourcing i waga bycia partnerem dla naszych Klientów w obszarach takich jak usługi rachunkowe, kadry i płace, księgowość czy też wirtualne biuro.

Obsługa kadr i płac, rozliczenia, kontakty z urzędem skarbowym oraz ZUS-em, w połączeniu z często zmieniającymi się przepisami stanowią prawdziwy koszmar dla przedsiębiorców. Samodzielne poruszanie się w skomplikowanej rzeczywistości polskiego prawa z pewnością nie należy do łatwych zadań, dlatego często osoby prowadzące małe, jak i większe firmy decydują się na skorzystanie z profesjonalnej obsługi księgowej. Ich kompleksowa pomoc w prowadzeniu rachunkowości jest dla każdego przedsiębiorcy nieoceniona. Rzetelna, terminowa ewidencja oraz trafne decyzje podatkowe mogą bezpośrednio przełożyć się na zyski osiągane przez firmę. To jeden z kluczowych powodów, dla których wybór odpowiedniego biura rachunkowego ma tak istotne znaczenie.

Biuro księgowe Credos - szyte na miarę

Dobre biuro rachunkowe powinno stale dbać o jakość pracy i utrzymywać wysokie standardy zarządzania. Zapewniać  nie tylko prawidłową optymalizację rozliczeń Twojej firmy, lecz  także doradzać rozwiązania finansowe, wspierać w rozwijaniu działalności. Jeśli więc szukasz kompetentnego, doświadczonego, rzetelnego zespołu bez wątpienia biuro księgowe Credos  to właściwy adres. Nowoczesne, profesjonalne biuro zapewnia kompleksową obsługę finansowo-księgową firm, o zróżnicowanym profilu działalności, formie rozliczeń i opodatkowaniu. Oferuje pomoc w obszarach takich jak usługi rachunkowe, kadry i płace, księgowość oraz wirtualne biuro.  Zaangażowany zespół, który rozumie czym jest outsourcing, odpowiedzialność i elastyczność współpracy  stanowi gwarancję wysokiej jakości usług oraz optymalnego dopasowania do potrzeb Klienta.

My rozumiemy swoją rolę, Ty znasz swój biznes. Wierzymy, że razem możemy więcej.

Spokojny sen, czyli jak upewnić się, że Twój wybór jest trafny?

Certyfikaty i ubezpieczenie

Przy wyborze biura rachunkowego warto zwrócić uwagę na to, czy zatrudnieni pracownicy otrzymali Certyfikat Księgowy C.I.K (Centrum Informacji Księgowej), który potwierdza posiadanie niezbędnej wiedzy merytorycznej, pozwalającej świadczyć usługi księgowe na najwyższym poziomie. Legitymujący się tym świadectwem biuro rachunkowe Credos jest gwarantem kompetencji, fachowości usług i doświadczenia pracownika, który  przed uzyskaniem certyfikatu musi wykazać się co najmniej dwuletnią praktyką zawodową. Oprócz doświadczenia warto także zwrócić uwagę na standardy zachowania poufności, dbanie o aktualizację wiedzy, czyli ukończone kursy i szkolenia. Kolejną istotną kwestią, jest posiadanie polisy od odpowiedzialności cywilnej. Dbałość w tym zakresie oznacza, że biuro podchodzi do prowadzenia księgowości odpowiedzialnie, a w razie błędu popełnionego przez pracownika na firmę  Klienta nie zostaną nałożone kary finansowe ani  obciążenia karno-skarbowe. Warto sprawdzić  także opinie o biurze, doświadczenie, pozycję na rynku, które w przypadku Credos wyglądają imponująco. 

Kompleksowa obsługa

Profesjonale biuro rachunkowe oferuje bardzo szeroki zakres usług, wśród których oprócz rachunkowości podatkowej, obsługi kadrowo-płacowej, prowadzona jest także rachunkowość finansowo-zarządcza. Pracownicy biura rachunkowego Credos często stają się osobistymi doradcami, którzy posiadają pełnomocnictwa do reprezentowania firmy w urzędach. W takim przypadku biuro przejmie na siebie obowiązek reprezentowania firmy w ewentualnych postępowaniach podatkowych.  Zawsze warto upewnić się, że oferta usług księgowo-rachunkowych odpowiada naszym potrzebom. W tym względzie powinniśmy wziąć pod uwagę zarówno nasze obecne oczekiwania, jak i wykazać się swego rodzaju przezornością i spróbować określić czy w przyszłości nasze wymagania nie ulegną poszerzeniu. Szeroki zakres świadczonych przez Credos usług, zwiększa szanse na to, że w miarę rozwoju firmy nie będziemy marnować czasu na szukanie dodatkowych specjalistów, którzy optymalnie dopasują. się do naszych potrzeb.

Komunikacja z biurem

Łatwy, wygodny i bezproblemowy kontakt z biurem rachunkowym stanowi ważną kwestię dla każdego przedsiębiorcy. Im więcej ścieżek dostępu, tym lepiej.  Kanały takie jak mail oraz telefon to absolutnie minimum współczesnej komunikacji.  Sprawnie działające  biuro rachunkowe Credos korzysta z nowoczesnych form komunikacji i wymiany dokumentów miedzy biurem i jego klientami, wzbogacony o mechanizm przesyłania rozliczeń księgowych. Doświadczony zespól dba o jasny, czytelny przepływ informacji, dokładając wszelkich starań, aby komunikaty docierały do odbiorców w wyznaczonych terminach. Takie  rozwiązania, oprócz wygody, oszczędności czasu i pieniędzy warunkują dobre relacje i satysfakcjonującą współpracę.

Decyzja o współpracy z biurem rachunkowym często wiąże partnerów biznesowych na długi czas, dlatego ważne jest, aby wybór był przemyślany i rozważny. Analizując oferty, należy zwrócić uwagę na kompetencje pracowników biura, certyfikaty i ubezpieczenie, zakres oferowanych usług i zasady współpracy. W następnej kolejności warto sprawdzić jak długo dana firma działa na rynku i jak duże ma doświadczenie. Jeżeli tak jak w przypadku Credos biuro działa od kilku lat i cieszy się szerokim gronem zadowolonych Klientów, wówczas przedsiębiorca może być spokojny o to, iż księgowość jego firmy zostanie powierzona we właściwe ręce. 

Jeśli interesuje Ciebie nasza infrastruktura techniczna i oprogramowanie z jakiego korzystamy to kliknij tutaj.

blank

Jesteśmy niezależnym członkiem MSI. Jest to jeden z największych aliansów biur rachunkowych na świecie, skupiający 200 firm w ponad 100 krajach.

Doświadczenie, kompetencje czy wiedza każdego z tych podmiotów jest teraz do Państwa dyspozycji. Członkostwo w takim stowarzyszeniu to zobowiązanie dla nas do przestrzegania najwyższych procedur i standardów. Dla klientów to szansa znalezienia wiarygodnego partnera, rzetelnie prowadzącego sprawy księgowe

Chcesz zobaczyć nasze referencje zajrzyj tutaj.

O firmie CREDOS